Kiem jesteśmy

 
 
 
 

Jesteśmy zespołem programistów, specjalistów od sprzętu i oprogramowania. Tworzymy dla naszych klientów strony internetowe oraz aplikacje internetowe. Zajmujemy się także Outsorcingiem IT ( obsługą informatyczną firm i instytucji).

 
 
 
 

Sebastian Rajca

Właściciel firmy - programista aplikacji internetowych i mobilnych. Pasjonat nowych technologii oraz fan aplikacji poprawiających produktywność. Posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, zarządzaniu serwerami Windows i Linux. Specjalista w dziedzinie pozycjonowania stron internetowych i marketingu internetowego - SEO/SEM. Na co dzień zajmuję się wdrożeniami aplikacji klasy ERP oraz Business Intelligence a także tworzeniem modułów zwiększających ich możliwości.

Marek Prządak

Administrator serwerów Linux/Windows - Pierwszą styczność z cyfrowymi technologiami miał za czasów Comodore 64, na którym pisał swoje pierwsze programy w języku C Basic. Aktualnie administruje wieloma sieciami firmowymi opartymi o serwery Linux/Windows. Zajmuję się także zarządzaniem naszymi serwerami hostingowymi.
 
 
 
 
OSTATNIE REALIZACJE
 
 
 
 
NASZ ADRES
 
 
 
 

Płońsk / Bońki, ul. Wyszogrodzka 21
09-100 Płońsk 
tel: +48 23 662 64 13
email: biuro@softserv.pl
fax: +48 23 662 64 13

 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright 2012 | Software & Service